Koza Çanta Hakkında

Kimliğimizi tamamlayan ve bizi biz yapan şeyler günlük hayatımızda yanı başımızda olan şeylerdir. Peki, her gün kolunuza takıp sokağa çıktığınız çantanıza ve ya taşıdığınız cüzdanınıza hiç bu gözle baktınız mı? Kolunuzdaki çantanın, cebinizdeki cüzdanın kimliğinizin bir parçası olduğunu ve ya sizin hakkınızda karşınızdaki insanlara bir fikir verdiğini düşündünüz mü? Biz düşündük, hem de çok…

Bu düşünceyle 2004 yılında yaşam standartlarımızı daha iyi hale getirmek; bunun için de en kaliteli ve en modern ürünleri alıcısıyla buluşturmak idealiyle sektörümüze ilk adımımızı attık. Her geçen gün idelimize bir adım daha yaklaştık ve bu gün ülkemizin dört bir yanında ürünlerimizi görmenin, müşteri portföyümüzün her geçen gün çoğalmasının mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu başarıya ulaşmak için insan hayatını güzelleştirmek, kişisel motivasyonu yükseltecek özel ürünler üretme hayalimizden hiç vazgeçmedik, azmettik ve çok çalıştık. İşinin en ince ayrıntılarını bile titizlikle yürüten profesyonel ekip, tüm yenilikleri yakından takıp eden AR-GE çalışanları, kaliteli işçilik ve uygun fiyat politikamız sayesinde sektörümüzdeki haklı yerimize ulaştık.

Şimdi ise başlattığımız e-ticaret ağı ile birbirinden özel yerli üretim ürünlerimizi online olarak ülkenizin dört bir yanına daha hızlı ve kolay yoldan ulaştırıyor ve özenle üretilen ürünlerimizi hayatına mutluluk katmak isteyen müşterilerimizle buluşturuyoruz. Sektörümüze ilk adımımızı attığımız günden bu günlere gelene kadar pek çok hayata dokunduk ve güzellik kattık. Bu motivasyonun verdiği güçle yarın da, bir sonra ki gün de üretmeye, hayata kalite ve güzellik katmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Ne aradığını bilen ve aradığını ürün çeşitliliğimiz içinde kolayca bulabilen bir müşteri portföyü oluşturmak ve bu seçkinlik sayesinde sektörüne yön veren bir firma olmak vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Misyonumuz

Yerli üretimin alıcının daima yanında olduğunu ispatlamak ve aynı zamanda kaliteli ürünler ile insan hayatını daha değerli hale getirmek, bunu yaparken de uygun fiyat garantisi sunmak firmamızın kuruluş politikasını oluşturmaktadır.